Menu

Katecheza przedmałżeńska
- malzenska.jpg
Katecheza chrzcielna

- chrzcielna.jpg

Poradnia rodzinna

- poradnia_rodzinna.jpg

Grupa Modlitwy O.Pio

- ojciec_pio.jpg

Skrzynka intencji modlitewnych

- skrzynka_modlitw.jpg

Telewizja Lumen
Akcja katolicka

- akcja_katolicka.jpg

Sakramenty św. otrzymali

Chrzest Św.

Małżeństwo

Chórek dziecięcy Duszki Boże

Chórek dziecięcy

Krąg Biblijny
- biblijny.jpg
Portal Deon.pl

- deon.png

Statystyki
Statystyki
Licznik odwiedzin:
1126954
Dzisiaj:
324
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.162.218.217

Intencje mszalne

 

     

 Sobota, 27  MAJA

 9:00 - + Czesław Kubiak – od Krystyny i Grzegorza Mieloszyńskich, rodziny Kokocińskich i Roszyków z dziećmi

13.00 - ŚLUB

15.00 - ŚLUB

16.00 – CHRZEST

17:00  -

            1/ - + Bronisław Garasz – od córki z rodziną

            2/ - + Andrzej Kźmierczak – od Wojtka z rodziną

            3/ - + Jan Szwanke – od rodziny Kaczmarków ze Zbrudzewa

            4/ - + Czesław Armatys – od Wojtka z rodziną i rodziny Galewskich

            5/ - + Stefania, Marian, Roman Kaźmierczaków

            6/ - + Stanisław Cichocki (23 rocznica) i zmarłych z  rodziny Cichockich oraz

                      Dąbkiewiczów

            7/ - + Józef Marciniak – od syna Ryszarda z rodziną

            8/ - +  Maria Adamczak – od szwagra Stanisława z żoną i rodziną                   

            9/ - + Anna Kleczewska – od syna Marka z rodziną

        

NIEDZIELA, 28 MAJA

PY 8:00 - + Helena, Pelagia, Kazimierz Taciak, Czesława, Franciszek Ratajczak

      9:00 - + Elżbieta, Józef Baraniak

    10:30 - + Leokadia Żółtowska, Eugeniusz i Radosław Żółtowscy

    12:00 – +Władysław Zamrzycki (20r) i Seweryna

             1/ - Roczek Aniela Guzik i 4 lata Stasia

             2/ - Podziękowanie za przeżyte 70 lat dla Henryka z prośbą o dalsze zdrowie

                    i błogosławieństwo Boże dla Jubilata i żony                

            

    15:00 –

               1/ - Z okazji 80 urodzin Eleonory…..

               2/ - + Joanna, Gabriela, Antoni Talarczyk, Maria i Józef Karasiek

                         I zmarłych z rodziny

               3/ - + Jan Poręba (1 rocznica) – od wnuczki z rodziną

               4/ - + Krystyna Praczyk – od rodziny Dutkiewiczów

               5/ - + Stefan Kaźmierski – od wnuczki Kingi i Artura z rodzinami

               6/ - + Barbara Szelejewska (3 rocznica) – od męża

               7/ - +Janina Wojciechowska – od teściów Dudziaków

               8/ - + Józef Marciniak – od rodziny Lewandowskich i Misiornych

               9/ - + Teodora Skrzypińska – od córki Henryki z mężem

             10/ - + Zygmunt, Janusz Górka

             11/ - + Maria Wachowiak – od brata Andrzeja z rodziną

             12/ - + Teodora Posielskiego (38 rocznica) i zmarłych z rodziny – od syna

                        Romana z żoną, dziećmi i wnukami

                      + Teresa Przybylska (5 rocznica) – od córki Danki z mężem dziećmi

                        I wnukami, + Zofia Witkowska – od kuzyna Romana z żoną i dziećmi

                      + Maria Wachowiak – od Danuty i Romana Posielskich z rodziną

      17:00 -  Z okazji 10 rocznicy ŚLUBU Sławomira i Joanny

 

Poniedziałek, 29 MAJA

  9:00 - + Kazimiera Bruczyńska – od siostry Heleny z Marianem

17.00 - + Irena, Józef, Stanisław Luberscy i zmarłych z rodziny Luberskich

                Urbańskich i Ratajczaków

 

Wtorek, 30 MAJA

  9:00 - + Jan, Walerian, Tadeusz i Katarzyna  Bujakiewicz

                 - od rodziny Bujakiewiczów

17.00 - + Stanisław Nowak (20 rocznica) – od córki z rodziną

 

Środa, 31 MAJA

9:00 - + Kunegunda Wesołek – od Tomaszewskich

17.00 –

1/ - O Błogosławieństwo Boże dla dzieci i chrześniaków …….

2/ - + Andrzej Bajor – od Katarzyny Góral z rodziną i Wioletty Szczepaniak

3/ - + Teosfor i Bronisława Lewandowscy

4/ - + Janusz Latusek – od Eugeniusza z rodziną

5/ - + Salomea Ostrowska – od Gabrieli, Henryka i Mariana Bartkowiaków

6/ - + Irena Kruszyna – od wnuczek Angeliki, Agaty i Ani

7/ - + Włodzimierz Jagielski – od rodziny Krotofilów

8/ - + Franciszek Bąk – od żony

9/ - + Regina Płuciniak – od córki Beaty i Marioli i syna Marka z okazji dnia matki

10/ - + Leokadia Jeńczak (20 rocznica) – od męża z rodziną

 11/ - + Maria Tomaszewska – od syna Piotra z rodziną

           

Czwartek, 1 czerwca

 9:00 - + Maria Rogacka – od chrześniaczki Urszuli z mężem

17:00 – Grupa Modlitwy O. Pio

              Dziękczynienie za dary Boże i prośbą o dary Ducha Świętego i błogosławieństwo nad rodziną

                    

  Piątek, 2 czerwca

 9:00 – Uwielbienie Ducha Świętego w naszych sercach

15.00 – ŚLUB

17:00 - + Grzegorz Kokociński

 

Sobota, 3 czerwca

 9:00 – Róża Różańcowa

14.00 – Dziękczynna z okazji roczku Jerzego Maruka

15.00 - ŚLUB

17:00  -

            1/ - Z okazji roczku Nikoli o błogosławieństwo dla dzieci i rodziców

            2/ - + Mariusz Musialik (6 rocznica), Zofia Ludwik Sawiccy i zm z rodziny

            3/ - + Teresa Rozmiarek (22r), Alfons Rozmiarek (7 r), January Rozmiarek i Władysław Wojciechowski

            4/ - + Katarzyna Kopeć – od rodziny Szewczyków

            5/ - + Józef Przykłota – od Krystyny i Jerzego Waligórów

            6/ - + Stanisław Nowak – od Mariana chrześniaka z rodziną                   

            7/ - + Czesław Kulczak (1 r)  – od żony z rodziną

            8/ - + Czesław Armatys – od chrześniaczki Asi z rodziną

            9/ - + Julian Domałeczny – od żony z rodziną

          10/ - + Kazimierz Tyrakowski

          11/ - + Kunegunda Wesołek – od córki Marii z mężem

          12/ - + Kazimiera Bruczyńska – od rodziny Mazurków

          13/ - + Ireneusz Kruszyna – od siostry z mężem, Jankowiaków i Dobrosiów

20.30 – Z okazji 50 rocznicy URODZIN Małgorzaty

               + Hieronim Bugajewski (16 rocznica)

             

NIEDZIELA, 4 czerwca Zesłanie Ducha Świętego

PY 8:00 - + Józef Dudek (4 rocznica)

      9:00 - + Kazimierz, Leszek Dudziak

    10:30 -  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny

    12:00 – Za Parafian           

    15:00 –

                1/ - W podziękowaniu za zdane egzaminy i Bożą opiekę dla Filipa i Miłosza

               2/ - + Helena i Piotr Nowak                        

               3/ - + Jolanta Wawrzynowicz (12 r)

               4/ - + Edmund Taterski – od córki Marzanny z rodziną

               5/ - + Helena i Tadeusz Szczepaniak, Elżbieta Stanisława Grzegorczyk,

                              Kamil Szymkowiak

               6/ - + Stanisław Matuszak – od Zofii i Piotra Halaburda

               7/ - + Maria Wachowiak – od siostry Janki z rodziną i brata Tadeusza Klak

               8/ - + Stefania Walkowiak – od Stanisławy Walkowiak z dziećmi

               9/ - + Julian Domałeczny – od szwagierki z rodziną

             10/ - + Włodzimierz Jagielski – od rodziny Góreckich i Malików

             11/ - + Kazimiera Bruczyńska – od brata Stanisława z rodziną

                             CHRZEST (po mszy św.)

      17:00 – Z okazji 20 rocznicy URODZIN Marianny Piątkowskiej – od rodziców

 

 Poniedziałek, 5 czerwca Matki Kościoła

  9:00 - + Włodzimierz Jagielski – od szwagierki Janiny z rodziną

11.00 - + Ireneusz Kruszyna – od Anny i Eugeniusza Lipińskich z rodziną

15.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 - + Jerzy Niezgoda – od sąsiadów z ulicy Wiosny Ludów 3

         

 Wtorek, 6 czerwca

  9:00 – O Boże błogosławieństwo dla Pani Dr Joanny Bocian-Sobkowskiej i jej rodziny

17.00 - + Jan Wesołowski, Anna Marcin Kaźmierczak, Stefania Władysław Kaźmierczak, Kazimiera Witczak

 

Środa, 7 czerwca

9:00 - + Kunegunda Wesołek – od rodziny Zachariaszów i Nowaków

17.00 –

1/ - + Bolesław Łaznowski i zmarłych z rodziny – od dzieci z rodzinami

2/ - + Julian Domałeczny – od Agnieszki z rodziną

3/ - + Włodzimierz Jagielski – od sąsiadów z 1 i 2 klatki

4/ - + Kunegunda Wesołek – od Weroniki Michalak z dziećmi, od rodziny Lewandowskich i Roszyków

5/ - + Maria Rogacka – od Basi z rodziną

6/ - + Edmund Tyczyński – od wnuczki Mariki z mężem, Anity i Weroniki

7/ - + Franciszek Bąk – od sąsiadów z bloku

8/ - + Maria Tomaszewska – od siostry Janiny z rodziną

   

       

Czwartek, 8 czerwca

 9:00 - + Maria Rogacka – od wnuka Macieja z rodziną

17:00 – + Maria Jeszke (1 rocznica)

PY18.00 - +  Marzena Słomińska – od rodziny Olejniczaków          

                    

  Piątek, 9 czerwca

 9:00 – + Franciszek Bąk – od Bożeny i Tadeusza Mieloszyków z rodziną z Poznania

15.00 – ŚLUB

17:00 – Apostolstwo Dobrej Śmierci

 

 Sobota, 10 czerwca

 9:00 – + Kazimiera Bruczyńska – od syna Romana z rodziną

17:00  -

            1/ - Z okazji 18 urodzin Weroniki – od babci Marii….

            2/ - Z okazji 80 urodzin Wandy i 90 urodzin Edmunda….

            3/ - O nawrócenie i światło Ducha Świętego dla Weroniki….

            4/ - + Salomea,  Marian Polowczyk i zmarłych z rodziny

            5/ - + Edward Sadowicz – od syna Mieczysława z rodziną

            6/ - + Czesław Armatys – od szwagierki Jolanty i Magdaleny z rodzinami

            7/ - + Marian Worsztynowicz – od Henryka Maciejewskiego

            8/ - + Andrzej Bajor – od siostry Oli z rodziną

            9/ - + Janina, Sławomir (1 rocznica) Mikołajewscy

          10/ - + Irena, Czesław, Zygmunt Wawrzyniak

          11/ - + Włodzimierz Jagielski – od sąsiadów z klatki 1 i 2

          12/ - + Ludwik, Petronela, Andrzej Kalitka

          

NIEDZIELA, 11 czerwca

PY 8:00 - + Stanisław Kaczmarek

      9:00 – Z okazji 45 rocznicy ŚLUBU Aleksandry i Zenona

                   i zmarłych z rodziny…….

    10:30 -  Z okazji 41 rocznicy ŚLUBU Barbary i Grzegorza……

    12:00 – + Jan (13 rocznica), Helena Klinowscy

    13.00 – Z okazji 40 rocznicy ŚLUBU Mirosławy i Jana Stachowiak

    15:00 –

               1/ - Z okazji 35 rocznicy ŚLUBU Izabeli i Pawła……

               2/ - + Helena Matuszak (10 rocznica) – od syna Zbigniewa z rodziną

               3/ - + Jan, Sylwester Seiler

               4/ - + Walerian Zimowski (5 rocznica)

               5/ - + Henryka i Jan Kościelniak

               6/ - + Onufry Jabłoński – od szwagra Grzegorza z rodziną

               7/ - + Stanisław Bartkowiak – od wnuczki Magdy z mężem

               8/ - + Leokadia Kumoś ( 3 rocznica)

               9/ - + Kunegunda Wesołek – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

             10/ - + Edmund Tyczyński – od bratowej Ireny z rodziną

      17:00 – + Renata Kuflińska (2 rocznica) – od męża z synem

 

 Poniedziałek, 12 czerwca

  9:00 - + Maria Rogacka – od Barbary Piec

17.00 - + Franciszek, Jadwiga Kaczmarek

               

Wtorek, 13 czerwca

  9:00 - + Maria Rogacka – od Marianny Krawczuk z rodziną

17.00 - + Andrzej Bajor – od sąsiadów z ulicy Poznańskiej 30

 

Środa, 14  czerwca

9:00 - + Maria Rogacka – od rodziny Urbanków

17.00 –

1/ - + Edmund Taterski – od rodziny Taciaków i Staszaków

2/ - + Andrzej Bajor – od rodziny Hyżyków, Stachowiaków, Krajewskich,

                                   Kaliszów i Rozmiarków

3/ - + Irena Kruszyna – od chrześnicy Bożeny z rodziną

4/ - + Kunegunda Wesołek – od chrześnicy Krystyny z rodziną

5/ - + Franciszek Bąk –od sąsiadów z ulicy Krótkiej

6/ - + Maria Borowiak – od siostry Geni z rodziną

7/ - + Mieczysława, Stanisław Paternowscy

8/ - + Edmund Tyczyński – od sąsiadów z klatki

9/ - + Maria Tomaszewska – od koła emerytów i rencistów przy Odlewni Żeliwa Śrem,

                  Związku Zawodowego Odlewników i Hutników

10/ - + Dawid Szymkowiak (2 rocznica) – od mamy, żony i córki

 

Czwartek, 15 czerwca Boże Ciało

7.30 – Za parafian

PY8.00 - + Gabriela, Stanisław Kujawa – od rodziny Taciak, Dominiak i Nowak

9:00 -

1/ - + Antoni Bartkowiak, Władysław Szafirowicz i zmarłych z rodziny Grabnych

2/ - + Jan Pietrowski (9 rocznica) i zmarłych z rodziny Pietrowskich

3/ - + Andrzej Bajor – od żony

PO PROCESJI GARNIZON

1/ - + Zygfryd, Grażyna, Waldemar Konon – od Aliny i Artura Konon

2/ - + Kunegunda Wesołek – od córki Anny z mężem                   

 

  Piątek, 16 czerwca

 9:00 – + Maria Tomaszewska – od przyjaciół Stawskich i Frąckowiaków

15.00 – ŚLUB

17:00 – Z okazji 40 rocznicy URODZIN Anny – od męża z dziećmi,

                Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

Sobota, 17 czerwca

 9:00 – + Barbara Mejza – od rodziny Lanewińskich

12.00 – ŚLUB i Chrzest

17:00  -

            1/ - Z okazji 18 urodzin Bartosza Suszki – od dziadków Sójków

            2/ - + Jolanta Leśniczak z okazji imienin

            3/ - + Andrzej Bajor – od Piotra, Moniki i Marty z rodzinami

            4/ - + Wanda Urbańska – od Mariety z rodziną

            5/ - + Julian Domałeczny – od syna Piotra z rodziną

            6/ - + Włodzimierz Jagielski – od chrześniaczki Renaty z rodziną

            7/ - + Renata Hołderna – od męża z dziećmi

            8/ - + Kazimiera Bruczyńska – od rodziny Kropaczów

            9/ - + Kunegunda Wesołek – od chrześniaczki Lucyny z rodziną

          10/ - + Andrzej Matuszewski – od siostry Urszuli z rodziną i chrześniaka Krystiana

          11/ - + Maria Tomaszewska – od rodziny Przybylskich

          12/ - + Arkadiusz Michalak – od rodziny Pietrowskich i Stachowskich

                    Oraz Bogusławy Piotrowskiej z rodziną

          

NIEDZIELA, 18 czerwca

PY 8:00 - + Renata Hołderna (3 rocznica)

      9:00 – + Teresa Bisior (1 rocznica)

    10:30 -  + Barbara Rymaniak

    12:00 – + Pelagia, Jan Zieliński, Julianna Tomasz Gawroniak – od córki z rodziną

    15:00 –

               1/ - Z okazji 70 URODZIN Władysława Skrzypczak

               2/ - Z okazji 85 URODZIN Franciszka……

               3/ - + Apolinary Pawłowski – od rodziny Edwarczyk

               4/ - + Jadwiga Czesław Jędrzejczak, Stanisława Walenty Madajczyk,

                        Mieczysława i Henryk Mikołajczak z Bodzyniewa – od Bronisława    

                                      Jędrzejczaka z rodziną

               5/ - + Jan Weronika Grzelczyk i zmarłych z rodziny Grzelczyków i Mosznerów

               6/ - + Tadeusz Radzik – od żony z rodziną

               7/ - + Julian Domałeczny – od Henryka Domałecznego z rodziną

               8/ - + Stanisław Matuszak- od pracowników szkoły podstawowej nr 6 w Śremie

               9/ - + Franciszek Bąk – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną

             10/ - + Kazimiera (5 rocznica), Wacław, Michał i Waldemar Tomczak, Helena Antoni Chrust

             11/ - + Maria Tomaszewska – od sąsiadów II klatki z ul. Roweckiego 16

             12/ - + Stanisław Mazurkiewicz – od żony z dziećmi

      17:00 – + Aniela Kaczor – od córki Maryli z mężem i dziećmi

 

 

 

 

Ks. Mariusz Matecki
Biuro Parafialne

Wtorek: 1730 - 1900
Środa: 1000 - 1100
Piątek: 1000 - 1100

Msze Święte

NIEDZIELA:
 800     Pysząca
 900    
1030  
1200  
1500  
1700  

DNI POWSZEDNIE:
900    
1700  

ŚWIĘTA:
900    
1100  
1700
1800   Pysząca

Odeszli do Pana

- wiecznosc.jpg

Przypominamy

- nauczanie_jpii.png

Lista subskrybentów
Wyszukiwarka
Budowa kościoła

- budowa.jpg

Kronika parafialna

- kronika.jpg

Pielgrzymki

- pielgrzymki.jpg

Kalendarz
29 maja 2017
poprzedni miesiąc następny miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Benity, Maksymiliana, Teodozji
Adoracja Eucharystyczna

- adoracja.jpg

Portal Faustyna.pl

- faustyna.png

Kromka Słowa Bożego

- kromka.jpg