Menu

Katecheza przedmałżeńska
- malzenska.jpg
Katecheza chrzcielna

- chrzcielna.jpg

Poradnia rodzinna

- poradnia_rodzinna.jpg

Grupa Modlitwy O.Pio

- ojciec_pio.jpg

Skrzynka intencji modlitewnych

- skrzynka_modlitw.jpg

Telewizja Lumen
Akcja katolicka

- akcja_katolicka.jpg

Sakramenty św. otrzymali

Chrzest Św.

Małżeństwo

Chórek dziecięcy Duszki Boże

Chórek dziecięcy

Krąg Biblijny
- biblijny.jpg
Portal Deon.pl

- deon.png

Statystyki
Statystyki
Licznik odwiedzin:
1126996
Dzisiaj:
324
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.162.218.217

Chrzest Św.

 

Sakrament chrztu świętego w 2016 przyjęli:

  1. Hanna Ratajczak, Borgowo
  2. Hanna Halaburda, Pysząca
  3. Kalina Zając, Śrem
  4. Fabian Bussler, Śrem
  5. Dariusz Mielcarek, Śrem
  6. Maja Małyszek, Śrem
  7. Ryszard Franciszek Wojno, Śrem
  8. Igor Krzysztof Ratajczak, Sosnowiec
  9. Oliwia Domałeczna, Pysząca
  10. Martyna Ciesielska, Śrem
  11. Marek Jan Rozmysłowski, Śrem
  12. Izabela Piotrowska, Pysząca
  13. Maria Anabel  Gendek, Śrem
  14. Borys Lewandowski, Śrem
  15. Alicja Marta Furmańska, Śrem
  16. Miłosz Szermelek, Śrem
  17. Jan Jankowiak, Śrem
  18. Antoni Filipiak, Łęg
  19. Jan Władysław Jędrzejczak, Śrem
  20. Antonina Horoszczak, Pysząca
  21. Zofia Galek, Śrem
  22. Brajan Franciszek Taciak, Bystrzek
  23. Wiktor Wawrzyniak, Śrem
  24. Jakub Skrzypczak, Śrem
  25. Adrianna Pospieszna, Śrem
  26. Adrian Sebastian Pospieszny, Śrem
  27. Amelia Frąckowiak, Śrem
  28. Tadeusz Mańczak, Śrem
  29. Franciszek Kania, Śrem
  30. Ignacy Zgrabczyński, Śrem
  31. Maria Konieczna, Pysząca
  32. Julian Izdebski, Pysząca
  33. Agata Zagrajek, Borgowo
  34. Jakub Dudkiewicz, Śrem
  35. Celina Falbierska, Pysząca
  36. Norbert Besterda, Śrem
  37. Iga Lubinska, Śrem
  38. Martyna Gościniak, Śrem
  39. Oliwia Dzikowska, Śrem
  40. Kacper Tomczak, Pysząca
  41. Kacper Szwarc, Śrem
  42. Nikodem Kaczmarek, Śrem
  43. Szymon Skrzypczak, Śrem
  44. Lena Anna Grubska, Śrem
  45. Aleksandra Doroz, Śrem
  46. Jerzy Maruk
  47. Leon Dariusz Chojnecki
  48. Lena Jóźwiak
  49. Karolina Tomczak, Śrem
  50. Franek Michał Hul, Śrem
  51. Jakub Ścisłowski, Śrem
  52. Aniela Guzik, Śrem
  53. Marcel Świder, Śrem
  54. Marianna Ciółko, Dania
  55. Antoni Jan Kozłowski, Śrem
  56. Zuzanna Antonina Roszak, Pysząca
  57. Aleksander Tabatt, Śrem
  58. Maciej Zimoń, Śrem
  59. Adam Kanciak, Śrem
  60. Amelia Jakubowicz, Śrem
  61. Jan nowak, Śrem
  62. Natalia Kurek, Borgowo
  63. Małgorzata Mróz, Pysząca
  64. Jakub Edward Ratajczak, Śrem
  65. Grzegorz Marek Frontczak, Śrem
  66. Zofia Anna Wojtas, Śrem
  67. Amelia Zofia Borowiecka, Śrem
  68. Oliwia Helena Skrzypczak, Śrem
  69. Michalina Dobrowolska, Śrem
  70. Nadia Stawska, Śrem
  71. Jan Walczak, Śrem
  72. Jerzy Piotr Poterski, Sosnowiec
  73. Konrad Borowiak, Śrem
  74. Łucja Nowicka, Śrem
  75. Klara Ratajczak, Śrem
  76. Hanna Macioszczyk, Śrem
  77. Franciszek Dariusz Górny, Śrem
  78. Zofia Okoniewska, Śrem
  79. Piotr Kaczmarek, Śrem
  80. Bartosz Skórzewski
  81. Tomasz Kąkolewski
  82. Antonina Chalił
  83. Michalina Sudoł
  84. Wiktoria Walczak
  85. Franciszek Słowiński
  86. Dagmara Kaczmarek
  87. Natan Popiński
  88. Antoni Jan Kostka
  89. Marcin Feliczak
  90. Oskar Banaszak
  91. Michał Mariusz Ratajczak
  92. Filip Szambelan
  93. Zuzanna Ignaszewska

Rok Pański 2017

  • 1. Hiya Amelia Nunhokee, Anglia
  • 2. Hanna Przybyła, Śrem, Wojska Polskiego
  • 3. Małgorzata Murawska, Śrem, Staszica
  • 4. Leon Jóskowiak, Śrem, Wiosny Ludów
  • 5. Antoni Kubiak, Śrem, Chłapowskiego
  • 6. Nel Anna, Sosnowiec, Kasztanowa
  • 7. Antonina Hyżyk, Pysząca, Zachodnia
  • 8. Maciej Hyżyk, Pysząca, Zachodnia
  • 9. Franciszek Jankowiak, Pysząca, Parkowa
  • 10. Amelia Joachimiak, Śrem, Wojska Polskiego
  • 11. Eliza Joachimiak, Śrem, Wojska Polskiego
  • 12. Marcel Jakub Dolniak, Śrem, Roweckiego
  • 13. Gracjan Marciniak, Śrem, Krótka
  • 14. Marcelina Feliczak, Śrem, Nowa Strzelnica
  • 15. Joanna Kubiak, Śrem, Żwirowa
  • 16. Wojciech Nowak, Grzymysław
  • 17. Helena Pawlińska, Śrem, Chłapowskiego
  • 18. Maciej Stanisław Statucki, Śrem, Modrzewskiego
  • 19. Jowita Głochowiak, Mosina, Pecna
  • 20. Wojciech Lewandowski, Śrem, Roweckiego
  • 21. Aleksander Snuszka, Grzymysław
  • 22. Liliana Bręgiel, Mechlin

 

Ks. Mariusz Matecki
Biuro Parafialne

Wtorek: 1730 - 1900
Środa: 1000 - 1100
Piątek: 1000 - 1100

Msze Święte

NIEDZIELA:
 800     Pysząca
 900    
1030  
1200  
1500  
1700  

DNI POWSZEDNIE:
900    
1700  

ŚWIĘTA:
900    
1100  
1700
1800   Pysząca

Odeszli do Pana

- wiecznosc.jpg

Przypominamy

- nauczanie_jpii.png

Lista subskrybentów
Wyszukiwarka
Budowa kościoła

- budowa.jpg

Kronika parafialna

- kronika.jpg

Pielgrzymki

- pielgrzymki.jpg

Kalendarz
29 maja 2017
poprzedni miesiąc następny miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Benity, Maksymiliana, Teodozji
Adoracja Eucharystyczna

- adoracja.jpg

Portal Faustyna.pl

- faustyna.png

Kromka Słowa Bożego

- kromka.jpg